Ludmila_Falak_Cyniak.jpg
Ludmiła Falak-Cyniak
Prezes zarządu Aegon PTE S.A.
Od 2017 roku kieruje należącym do Grupy Aegon Powszechnym Towarzystwem Emerytalnym. Z rynkiem kapitałowym jest związana od 1998 roku. Ukończyła Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim, Podyplomowe Studium Inwestycji oraz studia doktoranckie w SGH w Warszawie. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego, maklera papierów wartościowych oraz tytuły Chartered Financial Analyst (CFA) i Professional Risk Manager (PRM). Jest członkiem międzynarodowej organizacji CFA Institiute, Professional Risk Managers’ International Association oraz Stowarzyszenia CFA w Polsce.
Artykuły eksperta
Marcin Wojewódka[1].jpg
dr Marcin Wojewódka
Radca prawny w Wojewódka i Wspólnicy Sp.k.
Radca prawny, założyciel Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy Sp. k. Wiceprezes zarządu Instytutu Emerytalnego. W latach 2016-2017 Członek Zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W grudniu 2011 roku uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych (praca doktorska pt. „Pracownicze program emerytalne, jako forma dodatkowego zabezpieczenia na starość w Polsce. Ocena funkcjonowania”). Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa pracy i świadczeń pracowniczych.
Artykuły eksperta
Antoni Kolek.jpg
dr Antoni Kolek
Prezes Zarządu Instytutu Emerytalnego
Prezes Zarządu Instytutu Emerytalnego Sp. z o.o. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z ubezpieczeniami społecznymi. W 2016 roku był Koordynatorem Przeglądu systemu emerytalnego – Bezpieczeństwo dzięki odpowiedzialności. Pełnił funkcję Dyrektora Gabinetu Prezesa ZUS realizując projekty kadrowe i restrukturyzacyjne. Pracownik naukowy, realizujący działalność dydaktyczną. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych i analiz.
Artykuły eksperta
Michal_Jakubowski.jpg
Michał Jakubowski
Dyrektor ds. Biznesu Korporacyjnego w Aegon TUnŻ S.A.
W Aegon odpowiada za cały biznes korporacyjny w tym m.in. za współpracę z pośrednikami, tworzenie produktów, zarządzanie sprzedażą i współpracę z klientami korporacyjnymi. Ma ponad 23- letnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej, z czego prawie 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów dla klientów korporacyjnych w największych firmach ubezpieczeniowych, w tym m.in. polis grupowych na życie. Zarządzał również jako współwłaściciel i prezes zarządu ogólnopolską kancelarią brokerską. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Artykuły eksperta